Tüm Vücut Tarama Paketi


 • Tüm Vücut Tarama Paketiyle Sağlıkla Yaş Almak için Bir Adım Daha Atabilirsiniz. Tüm Vucüt Tarama Paketi Hakkında Detaylı Bilgi için Bizi Arayabilirsiniz.

  simdi_ara

  Tüm Vücut Tarama Paketi Neleri Kapsıyor?

  Bu paketin temel amacı vücudun bütünsel olarak analiz edilmesini sağlamaktır. MR, BT ve Laboratuvar Testleri ile inceleme gerçekleştirilir.

  3 Adımda Tüm Vücut Tarama Paketi

  1. Tüm Vücut MR:

  Sonomed Tıbbi Görüntüleme

  Başta potansiyel kanser riskleri olmak üzere; tüm vücudu değerlendirmeye alacak şekilde MR (Manyetik Rezonans) incelemesi yapılıyor. Elde edilen MR görüntüleri radyoloji uzmanı doktor tarafından ayrıntılı olarak raporlanıyor. MR incelemeri herhangi bir radyasyon içermemektedir. Manyetik Rezonans dalgaları ile çekim yapıldığından vücuda radyasyon girmesi söz konusu değildir.

  simdi_ara

  2. BT Koroner Anjiyografi:

  Kalbe bağlı damarların detaylı incelenmesi için Bilgisayarlı Tomografiyle Koroner Anjiyografi yapılıyor. Bu yöntemde kasıktan herhangi bir müdahale bulunmadan; koldaki damardan vücuda kontrast sıvı veriliyor. Bu madde bilgisayarlı tomografi esnasında damarların net bir şekilde görüntülenmesini sağlıyor. Kalbe bağlı hastalıkların son yıllarda genç yaştaki insanlar için de ciddi riskler oluşturduğu düşünüldüğünde BT Koroner Anjiyografi önem kazanıyor.

  Check Up Bilgi için Formu Doldurabilirsiniz

  Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca ilgili bilgilendirmeyi okudum. Belirtilen kapsamda verilerimin işlenmesini kabul ediyorum.
  Ticari İletişim Aydınlatma Metni doğrultusunda, tarafıma tanıtım, bilgilendirme, pazarlama amacıyla ticari elektronik ileti gönderilmesini kabul ediyorum.

  3. Detaylı Laboratuvar Testleri:

  Daha hassas bir sonuç sunmak için radyoloji incelemelerine, laboratuvar testleri de eşlik ediyor. Glukoz, BUN, Kreatinin, AST, ALT, Kolesterol, Trigiliserid gibi testlerle bütünsel bir analiz sunuluyor.

  simdi_ara

  Sonomed Hakkında

  Sonomed 1992 yılından bu yana tıbbi görüntüleme ve laboratuvar alanında hizmet vermektedir. Bünyesindeki uzman hekimlerle tıp dünyasından gelen talepleri cevaplamaktadır. Tecrübe ve teknolojiyi birleştiren yapısının yanı sıra merkezi lokasyonu ve sunduğu yan imkanlarla her gün kendini geliştirmeye devam etmektedir.

  randevu_al