Sonomed Kadıköy Görüntüleme Merkezi


 • Sonomed Kadıköy Görüntüleme Merkezi, İstanbul’da Kadıköy’de kurulmuştur. Sonomed’in Kadıköy’ün yanı sıra Fulya’da da şubesi bulunmaktadır. Sonomed Kadıköy Görüntüleme Merkezi, deneyimli personel, uzman kadro ve hasta memnuniyeti ile ilk günden bu yana tıbbi görüntüleme işlemlerinin kesintisiz gerçekleşmesini sağlıyor. Sağlık sorunlarının başarılı bir tedaviyle sona erdirilmesi ya da risklerin dağıtılması için erken teşhisin önemini bilen uzmanlar, sürekli olarak hastalara hizmet veriyor, hızlı sonuçlar elde etmeye özen gösteriyoruz. Hastalar, merkezde sıra beklemiyor, özel sağlık sigortalarından yararlanarak görüntüleme hizmetlerinden faydalanabiliyor. Henüz Kadıköy’de ve Fulya’da hizmet veren görüntüleme merkezimizle tanışmadıysanız check up ve sağlık kontrolleri için bizi ziyaret edebilirsiniz. Check up ve sağlık kontrolleri herhangi bir sağlık problemi yaşanmadığı zamanlarda dahi olası riskleri değerlendirmek açısından çok önemlidir.

  simdi_ara

  Sonomed Kadıköy Görüntüleme Merkezi Hizmetlerinden Bazıları

  Sonomed, genel olarak tıbbi görüntüleme ve laboratuvar anlamında tüm cihazlara sahip ve geniş bir alanda görüntüleme hizmeti veren uluslararası kalite komisyonu JCI onaylı Türkiye’deki ilk ve tek tıbbi görüntüleme merkezi olma özelliğine sahiptir. Merkezimizde en çok kullanılan görüntüleme hizmetleri ise şöyledir;

  3 Tesla Açık Tüp MR: Vücuttaki doku, kas, organ, uzun ve iskelet sistemini inceleyen, detaylı kesitler veren, üç boyutlu sonuçlar alınmasını sağlayan MR, hem hastalığın teşhisinde hem de biten tedavilerin ardından hastalığın nüksetme ihtimalinde kullanılıyor.

  Renkli Doppler USG: Organların yapıları ve yumuşak dokular, renkli doppler ultrasonografi cihazlarıyla görüntülenerek değerlendiriliyor. Boyun damarları, bacak ve toplar damarları, genital organlar, batın organları renkli doppler USG görüntülemesinden yararlanabiliyor.

  Bilgisayarlı Tomografi (BT): Bilgisayarlı tomografi cihazı, kısa sürede tomografi işleminin gerçekleşmesini sağlayan etkili teknolojidir. Ayrıntılı tarama yapan BT, kemik, damar ve organlardan kesitler alınmasını sağlar.

  3D Tomosentez Mamografi Çekimi: 3D Tomosentez dijital mamografi çekimi Sonomed Kadıköy görüntüleme merkezi hizmetlerinden biri. Meme kanserinde erken teşhis yapılmasını sağlayan mamografi, dijital çekim işlemiyle çok daha konforlu ve pratik bir mamografi deneyimi sunuyor.

  Koroner BT Anjiyografi: Kalbi besleyen damarların tıkanması, kalp krizi riski, kalp spazmı ve benzeri kalp hastalıklarında koroner BT anjiyografi ile kalbe giden damarlar kontrol ediliyor. İşlem neredeyse birkaç saniye sürmesi ve risk analizi sağladığı için son derece yaygın olarak tercih ediliyor.

  simdi_ara

  Görüntüleme Merkezi Fiyatları

  Tıbbi görüntüleme merkezi fiyatları işleme ve tetkike göre değişen fiyatlara sahiptir. Sonomed Kadıköy görüntüleme merkezi işlem ücretleri hakkında net bilgi almak için merkezimizi arayabilirsiniz. Randevu ve fiyat bilgisi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.