Sonomed Fulya Şubesi


 • Yıllardır Kadıköy’de hizmet veren Sonomed Tıbbi Görüntüleme Merkezi ve Laboratuvarı; İstanbul Avrupa Yakası Sonomed Fulya şubesini İstanbul’un en merkezi noktalarından biri olarak gösterilen Beşiktaş, Şişli ve Nişantaşı’nın bağlantı noktası olarak gösterilen Fulya’da açtı.

  Hemen Tanıtım Filmini İzleyin

  Uzun süredir Kadıköy’deki merkezimizde Sonomed deneyimini yaşayanlar tarafından İstanbul Avrupa Yakası’na da Sonomed kalitesinin getirilmesi talebi bulunmaktaydı. Hem bu taleplere cevap verebilmek hem de Türkiye’nin sağlık hizmetlerine bir değer daha katabilmek adına önemli bir başarıya imza atıldı. Sonomed Fulya Tıbbi Görüntüleme Merkezi, Fulya Hakkı Yeten Caddesi üzerinde yer almaktadır. Aşağıdaki görselden konumunu daha net bir şekilde görebilirsiniz.

  Sonomed Fulya Neler Sunuyor?

  Sonomed Fulya ile birlikte Sonomed’in kalite anlayışı artık Avrupa Yakası’ndan Kadıköy’e gelmekte olan misafirlerimize daha rahat ulaşabilecekleri bir şekilde sunuluyor. Bu hizmetlerin neler olduğuna ve hangi cihazlarla hizmet verileceğini detaylı olarak aşağıda görebilirsiniz.

  3 Tesla Açık Tüp Manyetik Rezonans (MR)

  Çok Kesitli Bilgisayarlı Tomografi (BT)

  3D Tomosentez Mamografi

  Renkli Doppler Ultrasonografi

  Dijital Röntgen

  Kemik Dansitometre

  Bunların yanı sıra Kadıköy şubesiyle ortak olarak, Biyopsiler, QCT Kemik Yoğunluğu, Füzyon Prostat Biyopsi gibi ek hizmetler de bu listede yer almaktadır.

  Özellikle 3 Tesla Açık Tüp MR bu bölge için önemli bir ihtiyaç olduğundan Sonomed tarafından cihaz parkuruna önemli bir yatırım gerçekleştirilerek eklenmiştir. Böylece hem Kadıköy Sonomed hem de Fulya Sonomed 3 Tesla Açık Tüp MR ile hizmet vermeye başlamıştır.

  4 Katlı Özel Bir Tesis ve Misafirlerimize Özel İmkanlar

  Sonomed Fulya çok merkezi bir lokasyona sahip olmasının yanı sıra marka kültürünü de yansıtacak bir yatırımı gerçekleştirmiş bulunuyor. Bilindiği üzere Kadıköy’deki merkezimizde JCI (Joint Commission International) tarafından akredite edilmiş, güvenli sağlık hizmeti sunumu verilmektedir.

  Tüm bunlar düşünülerek Fulya’da da aynı kültürü devam ettirmek için misafirlerimizin sonuçlarını almadan önce dinlenebileceği mekanlar özenle düşünüldü. Fulya bölgesinin trafik şartları ve yoğunluğu analiz edilerek sadece Sonomed misafirlerinin yararlanabileceği özel otopark oluşturuldu.

  Bina içerisinde lobi ve bekleme alanları oluşturulurken misafirlerimizi rahatlatıcı bir ambiyans hedeflendi. Rahatlık ve hijyen ön planda tutuldu. Koridorlar, lobi ve bekleme alanları, tuvaletler, kapılar ve merdivenler gibi sık kullanılan bölgelerde kolay ve hızlı bir şekilde temizlenebilen; hijyen uygulamanın rahatlıkla gerçekleştirilebildiği materyaller tercih edildi. Tüm bunlar düşünülürken aynı zamanda misafirlerimizin kendilerini huzurlu bir ortamda hissedebileceği görsel mekan da hedeflendi.

  İletişim ve Adres Bilgileri

  Sonomed Fulya ile iletişime geçmek istediğinizde aşağıdaki bilgileri kullanabileceğiniz gibi Sonomed Kadıköy üzerinden de buraya ulaşabileceğini hatırlatmak isteriz.

  Telefon: 0212 291 66 66

  Adres: Dikilitaş Mah. Hakkı Yeten Cad. No:12 Fulya – Beşiktaş / İstanbul (Opet Benzinlik Yanı)

  E-Posta: sonomed@sonomed.com.tr

  Google Maps Üzerinden Yol Tarifi için: https://goo.gl/maps/BnbEtRwbFkzHcyz38

  Fotoğraflar