Sonomed Ataşehir Şubesi


 • Yıllardır Kadıköy’de hizmet veren Sonomed Tıbbi Görüntüleme Merkezi ve Laboratuvarı; İstanbul Avrupa Yakası Sonomed Fulya şubesinden sonra İstanbul’un en merkezi noktalarından biri olarak gösterilen Ataşehir’de, Ataşehir Şubesi’ni açtı.

  Ataşehir Şubemiz Açıldı

  Uzun yıllardır Kadıköy ve Fulya’daki Merkezlerimizde Sonomed deneyimini yaşayanlar, Ataşehir’e Sonomed kalitesinin getirilmesi talebini yoğun olarak bildirmekteydi. Hem bu taleplere cevap verebilmek hem de İstanbul’un önemli İlçelerinden Ataşehir’e bir değer daha katabilmek adına önemli bir yatırıma imza atıldı. Sonomed Ataşehir Tıbbi Görüntüleme Merkezi, Ataşehir Vedat Günyol Caddesi üzerinde hastaneler mevkiinde bulunmaktadır.

  Sonomed Ataşehir Neler Sunuyor?

  Sonomed’in kaliteli ve güvenli hizmet anlayışının sorumluluğu ile Ataşehir’de büyük yatırımlar yapılarak konumlandırılan cihazlar ile hizmet verilmektedir. Bu hizmetlerin neler olduğunu ve hangi cihazlarla hizmet verileceğini detaylı olarak aşağıda görebilirsiniz.

  Manyetik Rezonans (MR)

  Çok Kesitli Bilgisayarlı Tomografi (BT)

  3D Tomosentez Dijital Mamografi

  Ultrasonografi ve Renkli Doppler Ultrasonografi

  Dijital Röntgen

  Kemik Dansitometre

  -Biyopsiler

  -Füzyon Prostat Biyopsisi

  Kadıköy Şubesi ile beraber ek hizmetler de verilmektedir.

  Sonomed Ataşehir şubemiz;

  Ataşehir’in Şubemiz misafirlerimiz için, sağlık alanında faaliyet gösteren özel mimarlık firması tarafından dizayn edildi ve modern bir mimarı ile tasarlandı.

  Hastalarımız ve misafirlerimiz için tüm detaylar düşünülerek mimari kararlar alındı. Hastalarımız ve misafirlerimizin konforu gözetilerek özel bekleme ve dinlenme alanları oluşturuldu.

  Bina içerisinde lobi ve bekleme alanları oluşturulurken misafirlerimizi rahatlatıcı bir ambiyans hedeflendi. Rahatlık ve hijyen ön planda tutuldu. Koridorlar, lobi ve bekleme alanları, tuvaletler, kapılar ve merdivenler gibi sık kullanılan bölgelerde kolay ve hızlı bir şekilde temizlenebilen; hijyen uygulamanın rahatlıkla gerçekleştirilebildiği materyaller tercih edildi. Tüm bunlar düşünülürken aynı zamanda misafirlerimizin kendilerini huzurlu bir ortamda hissedebileceği görsel mekan da hedeflendi.

  İletişim ve Adres Bilgileri

  Sonomed Ataşehir ile iletişime geçmek istediğinizde aşağıdaki bilgileri kullanabileceğiniz gibi Sonomed Kadıköy üzerinden de buraya ulaşabileceğini hatırlatmak isteriz.

  Telefon: 216 566 85 91

  Adres: Küçükbakkalköy Mah. Vedat Günyol Cad. No:12 Ataşehir / İstanbul

  E-Posta: sonomed@sonomed.com.tr

  Google Maps Üzerinden Yol Tarifi için: https://goo.gl/maps/BnbEtRwbFkzHcyz38

  Fotoğraflar