Maltepe Görüntüleme Merkezleri

 • Maltepe Görüntüleme Merkezleri Sonomed

  Maltepe görüntüleme merkezleri arasında arama yapanlara yakın noktada bulunan Sonomed, Kadıköy’de yer almakta ve merkezi bir lokasyonda bulunmaktadır. Maltepe görüntüleme merkezleri arasında araştırma yapanların yaygın olarak tercih ettiği Sonomed, ilçeye olan yakınlığı ve kolay ulaşım imkanıyla tercih ediliyor.

  Sonomed’de bulunan cihaz parkuru talep edenlerin randevu alarak tıbbi inceleme işlemlerini yaptırmasına olanak sağlıyor. Sonomed, tecrübeli kadrosu, teknik personeli ve uluslararası teknolojiye sahip görüntüleme cihazlarıyla hizmet vermektedir. Maltepe görüntüleme merkezleri arayarak bu aramanın sonucunda Sonomed ile tanışanlar verilen hizmetlerden memnun olarak Sonomed’den ayrılmaktadır. Doktorlarımızın ilgili yaklaşımı, görüntüleme esnasında gösterilen özen, hastalara kısa süre içerisinde randevu oluşturulması ve en önemlisi uluslararası anlamda sahip olunan kalite belgeleri ve cihazlar Sonomed’i tercih sebebi haline getirmektedir.

  randevu_al

  Maltepe Görüntüleme Merkezleri ve Sonomed

  MR, tomografi, ultrasonografi, tomosentez mamografi, dijital röntgen ve daha birçok tıbbi görüntüleme cihazının temel amacı vücuttaki dokuları, iskeleti, kan damarlarını üç – dört boyutlu, kesitler halinde görüntülemektir. Tıbbi görüntülemede her cihazın çekim prensibi ve süresi farklılık gösteriyor. Birkaç dakikalık süreden bir saatin üzerine kadar görüntüleme yapılabiliyor.

  simdi_ara

  Maltepe görüntüleme merkezleri arasında arama yapanlar Sonomed’i kalite anlayışının yanı sıra Kadıköy’de bulunan merkezi lokasyonu nedeniyle de tercih etmektedir. Sonomed Tıbbi Görüntüleme Merkezi, Kadıköy Evlendirme Dairesi’nin karşı çaprazında yer alan 11 katlı Sonomed Plaza’nın içinde yer almaktadır. Metrobüs ve Marmaray’ın Söğütlüçeşme istasyonlarına yürüyerek sadece birkaç dakikalık uzaklıkta yer almaktadır. Kendi aracıyla gelenler için Sonomed’in hastalarına sunduğu otoparkı bulunmaktadır.

  simdi_ara

  Görüntüleme Merkezleri Kalite Anlayışları

  Maltepe’ye yakın lokasyonda bir merkez olduğundan Sonomed bizi tercih ediliyor. Fakat bunun yanında Sonomed’in uluslararası kalite anlayışı gereği İstanbul’un tüm ilçelerinden ve Türkiye’den hastalar randevu almaktadır. Tıbbi görüntüleme alanı doğrudan teknolojiyle ve ilgili incelemeyi gerçekleştiren doktorun tecrübesiyle bağlantılı olduğundan Sonomed bu konuda 1992 yılından bu yana çalışmalarını sürdürdüğünden tıp dünyasında güvenilir bir kurum olma özelliği taşımaktadır. Sonomed hakkında detaylı bilgi almak veya randevu oluşturmak için bizi arayabilirsiniz.

  simdi_ara