Kardiyak MR

 • Kardiyak MR Sonomed

  Kardiyak MR doğumdan gelen kalbe ait hastalıkları, kalp boşlukları ile kalbe giren ve çıkan ana damar yapılarının değerlendirilmesi ve fonksiyonları bakımından çok önemli bilgiler sağlamaktadır.
  Kardiyak MR İncelemesi ile kalp damar tıkanıklıklarının değerlendirilmesi, Kalp krizi sonrası kalp kasının ne kadar etkilendiğinin ve bu etkilenme sonucu kalp kasının ne kadarının canlı ve fonksiyonel yapısını koruyabildiğinin değerlendirilmesinde Kardiomiyopatiler olarak adlandırılan kalp kası hastalıklarının ve kalp içi kitlelerin değerlendirilmesinde yol gösterici olarak kullanılmaktadır.

  randevu_al
  simdi_ara

  Bu tetkik detaylı ve hassas bir incelemeyi gerektirmektedir. İnceleme yapan doktorun ve radyoloji ekibinin yeterli zamanda tüm detaylarıyla bir analiz sunabilmesi önem taşır. Bu nedenle hassas düzeyde olan bu tarz testlerde mutlaka güvenilir bir kurum ve kadro tercih edilmesi gerekir. Sonomed Tıbbi Görüntüleme Merkezi olarak kardiyak mr incelemeleri Dr. Ümit Tüzün tarafından yapılmaktadır. Dr. Ümit Tüzün ulusal ve uluslararası platformlarda mr görüntüleme alanında çeşitli sertifikalara sahiptir. Kardiyoloji bölümleri ve hekimleriyle sürekli bilgi alışverişinde bulunarak kardiyak görüntülemenin çeşitli çözümlemelerine gitmiştir. Bunun neticesinde sayfamızın alt kısmında bulunan bir sunumla bu görüntüleme yönteminin neler sağlayabileceğini anlatmıştır. Sonomed Tıbbi Görüntüleme Merkezi ve Dr. Ümit Tüzün her sene bu konuda konferanslar düzenleyerek gelişmeleri aktarmaktadır.

  Kardiyak MR

  MR Bilgi için Formu Doldurabilirsiniz

  Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca ilgili bilgilendirmeyi okudum. Belirtilen kapsamda verilerimin işlenmesini kabul ediyorum.
  Ticari İletişim Aydınlatma Metni doğrultusunda, tarafıma tanıtım, bilgilendirme, pazarlama amacıyla ticari elektronik ileti gönderilmesini kabul ediyorum.

  Sonomed’de Kardiyak MR

  İleri teknoloji MR cihazlarında yapılabilen ve uzmanlık gerektiren inceleme merkezimizde kardiak MR konusunda tecrübeli hekimlerimiz tarafından yapılmakta ve raporlanmaktadır. Kardiak MR işleminin yapılmasında tetkikin  Uzman Radyoloji Uzmanı eşliğinde yapılması çekim protokollerinin Uzman Radyoloji Hekimi tarafından belirlenmesi oldukça önemlidir. Bu nedenle Sonomed’de kardiak MR çekimleri, konusunda deneyimli teknikerler ve Radyoloji Uzmanı Hekim ile birlikte yapılır. Kadıköy Evlendirme Dairesi karşısında yer alan Sonomed’de misafirlere ayrılmış otopark bulunmaktadır. Sonuçlar için beklemenize gerek kalmadan raporlar size ulaştırılır. Doktorlarınız istediği zaman istediği yerden sizin vereceğiniz bilgiler eşliğinde raporunuza ve tetkiklerinize erişim sağlayabilir.

  Sonomed başlangıcından bu yana MR tetkikleri konusunda gerek teknik çeşitlilik gerek doktor tecrübesi gerekse teknolojik altyapı olarak Türkiye’de önemli işlere imza atmıştır. 1992 yılından bu yana görüntüleme ve laboratuvar alanında hizmetlerini sürdürmektedir.


  Kardiyak MR Sunum