İstanbul Görüntüleme Merkezleri


 • İstanbul, Anadolu ve Avrupa Yakası olmak üzere son derece büyük aynı zamanda sağlık anlamında önemli bir merkez haline gelmiş bir şehirdir. İstanbul gibi metropol bir şehirde tıbbi görüntüleme hizmeti almak da farklı alternatifleri değerlendirmeyi gerektirmektedir. Zira hangi merkezin seçileceğine karar vermek gerekirken nelere dikkat edilmesi gerektiği önemlidir. İstanbul görüntüleme merkezleri bakımından çeşitliliği göz önüne getirildiğinde kalite ve uzman kadro gibi unsurlar karar vermeyi etkiliyor. Sonomed Tıbbi Görüntüleme Merkezi ve Laboratuvarı Türkiye’deki ve İstanbul’daki tıbbi görüntüleme merkezleri arasında çok önemli bir yere sahiptir. Sonomed’de yer alan uluslararası teknolojinin takip edildiği görüntüleme cihazları yapılacak tercihleri direkt olarak etkilemektedir.

  simdi_ara

  Özel tıbbi görüntüleme merkezi özellikle tıbbi incelemeler için randevu almakta zorlananlara önemli bir alternatif sunmaktadır. İstanbul görüntüleme merkezleri arasında Sonomed’in öne çıkan özellikleri ise bu aşamada önem taşıyor. Çünkü merkezimizde teknik bakımı ve temizliği güncel olarak yapılan, modern tıp teknolojisine sahip görüntüleme cihazları yer alıyor. Hastalarımız, sağlık problemlerinin tam teşhisinin konulması veya ilgili tetkikte herhangi bir sağlık sorununun olmadığı sonucuna ulaşmak adına görüntülemenin ne denli önemli olduğunu biliyor. Bu nedenle güvenilir ve tecrübeli doktorların bulunduğu tıbbi görüntüleme merkezi tercih ediliyor.

  simdi_ara

  İstanbul Görüntüleme Merkezleri ve Sonomed

  İstanbul görüntüleme merkezleri, milyonlarca insana hizmet veriyor. Uzman doktorlar kesin tanı koyabilmek çoğu zaman ise uygulanan tedavinin ne aşamada olduğunu tespit edebilmek için tıbbi görüntülemeye ihtiyaç duyuyor. Hastalar sürecin uzamasını önlemek, tedavi programının başlamasını sağlayabilmek amacıyla İstanbul görüntüleme merkezleri arasından uygun olan seçimi yapmaya çalışıyor. Sonomed Tıbbi Görüntüleme Merkezi özellikle güvenilirliği ve kalite anlayışıyla tercih ediliyor. Sonomed Türkiye’de tıbbi görüntüleme ve laboratuvar alanında uluslararası sağlık kalite standartları anlamında en yaygın olan JCI (Joint Commission International) tarafından onaylanmış ilk ve tek kurum olma ünvanını taşıyor.

  randevu_al

  Sonomed’de bilgisayarlı tomografi, ultrasonografi, tomosentez mamografi, rahim filmi hsg, sintigrafi, dijital röntgen, tıbbi laboratuvar, BT koroner Anjiyografi, Biyopsiler, MR çekimi ve benzeri çoğu görüntüleme işlemi gerçekleştiriliyor. Tetkiklerimiz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

  simdi_ara

  Tıbbi görüntüleme çoğu insan için endişe vericidir. Merkezimiz bu endişeleri ve korkuya dayalı ön yargıları deneyimli kadrosu, uzman hekimleri ve uluslararası teknolojiye sahip görüntüleme cihazlarıyla yenmeye yardımcı oluyor. İstanbul görüntüleme merkezleri kapsamında merkezimizin öne çıkmasında çalışma disiplini, uluslararası kalite ve gönülden destek sunan kadromuz etkilidir. Sizler de doktorunuzun istediği görüntülemeleri merkezimizde yaptırarak bu kaliteden yararlanabilirsiniz. Randevu almak veya Sonomed hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için bizi arayabilirsiniz.

  simdi_ara