BT Anjiyo Fiyat Bilgisi

 • BT Anjiyo Fiyat

  Bilgisayarlı tomografi anlamına gelen BT, detaylı görüntüleme hizmeti veren cihazlardır. BT anjiyografi cihazları, yüksek kalitede görüntüleme yapılmasına imkan veren, görüntülerin bilgisayar ortamında değerlendirilmesine ve raporlaştırılmasına zemin hazırlayan, ortalama 15-20 saniye süren özel bir tanı koyma yöntemidir. Her yıl milyonlarca hastaya BT anjiyo yapılarak tanı ve tedavi planı gerçekleştirilir. Hastalar, BT anjiyografi sayesinde hastalıklarını ya da riskleri daha hızlı öğrenme şansına sahip olur. BT anjiyo fiyat bilgisi nedir merak edilmektedir. BT anjiyo çekimi için belirlenen fiyatlar her yıl yeniden güncellenir. Fiyat için bizi arayabilirsiniz. BT anjiyografi fiyatları için spesifik bir rakam belirtmek yanlış olmakla birlikte etik değildir. Hem randevu oluşturmak hem de BT anjiyo fiyatları hakkında bilgi almak amacıyla merkezimizi aramanızı öneririz.

  simdi_ara

  BT Anjiyo Fiyat Bilgisi Nasıldır ve Kimlere Uygulanabilir?

  BT anjiyografi, kalp hastalıklarında uzman hekimlerine müthiş kolaylık sağlayan, hastalıkların kesin teşhisinde ise hata payını azaltan etkili bir yöntemdir. BT anjiyo yeni nesil bir kalp damarlarını görüntüleme cihazıdır. Kansız ameliyat, kansız görüntüleme gibi çeşitli isimlerle de bilinmektedir. Yeni bir yöntem kabul edildiğinden ve hızlı sonuç alınmasını sağladığından özellikle de hastaların vakit kaybı yaşamasını önlediğinden BT anjiyo fiyatları çok yüksek sanılmaktadır. Oysaki tüm görüntüleme sistemlerinde olduğu gibi BT anjiyografi de standart bir fiyat listesine sahiptir. BT anjiyo fiyatları, işlemin neticeleri, kazandırdıkları düşünüldüğünde ideal seviyelerde kabul edilmektedir. Klasik anjiyoda hastalar bir gün hastanede müşahede altında kalırken BT anjiyo ile bu mecburiyet ortadan kalkar. Hastalar, kısa sürede BT anjiyo yaptırıp günlük rutinine dönme şansı bulur. BT anjiyo risk grubundakilere, By-pass ameliyatı olanlara, kalp hastalarına, kalple ilgili ameliyat olan ve sonrasında muayene olması gereken hastalara uygulanır. Elbette bu görüntülemenin ihtiyaç duyulduğu her hasta ve hastalığa BT anjiyo yapılır. 

  simdi_ara

  BT Anjiyo Nasıl Yapılır? Kaç Dakika Sürer?

  BT anjiyo fiyat bilgisi nedir? BT anjiyoda ağrı olur mu? BT anjiyo ne kadar sürer? BT anjiyo zararlı mı? Tüm bu sorular ilk kez BT anjiyo yaptıracak olan kişilerin aklını kurcalayan sorular arasındadır. BT anjiyo fiyatları eskiye oranla daha ulaşılabilir bir seviyede belirlenir. BT Anjiyo esnasında hastalar ağrı hissetmez. İşlem ortalama 15 saniye sürer. BT anjiyo koldan açılan damar yoluyla (kan verme işlemindekine benzer şekilde) vücuda verilen ilaç ile gerçekleştirilir. İşlem öncesinde hastaya kontrast bir madde verilir ve hasta bayıltılmadan, nefesini tuttuğu 10 saniye içerisinde yapılır. İşlem öncesinde ve sonrasında hastaya gerekli tüm bilgiler aktarılır. BT anjiyo sonuçlar radyoloji uzmanı tarafından değerlendirilir ve hasta bilgilendirilir. BT anjiyografi yaptırmak ya da fiyatlarla ilgili bilgi almak için merkezimizi arayabilirsiniz.

  simdi_ara