Anadolu Yakası Görüntüleme Merkezleri


 • Sağlıklı yaşam döngüsünü kurabilmek, düzenli kontrollerden geçiyor. Vücudumuzun verdiği hastalık belirtilerini gözlemlemek, görüntüleme merkezlerinden yararlanmak önemli ve hayati tedavilere olanak sağlıyor. Modern çağ ve teknolojinin gelişimi ise hastalıklara tanı konmasını kolaylaştırıyor. İstanbul Anadolu Yakası görüntüleme merkezleri arasında öne çıkan Sonomed Tıbbi Görüntüleme Merkezi ilk günden bu yana hastalarına teknoloji ve tecrübeyle hizmet veriyor. Tıbbi görüntüleme birçok kişi için çok detaylı bir konu olsa da Anadolu Yakası görüntüleme merkezleri arasında yer alan Sonomed; uzman doktor kadrosu, deneyimli ekibi ve teknolojik tıbbi görüntüleme anlayışıyla hizmet veriyor. Sonomed sağlık alanında “teşhis ve tanı” gibi önemli bir basamakta hizmet verdiğinden tüm tıbbi kadrosuyla, cihaz ve ekipmanlarıyla bu konunun ve kendi konumunun farkında olarak sürekli hizmet kalitesini güncelliyor.

  simdi_ara

  Anadolu Yakası Görüntüleme Merkezleri ve Kalite Standartları

  Sonomed, İstanbul anadolu yakası görüntüleme merkezleri içerisinde uluslararası sağlık kalite belgelendirme kuruluşu JCI (joint Commission International) tarafından Türkiye’de tıbbi görüntüleme ve laboratuvar alanında sağlıkta “altın standart onayı” sahibi ilk ve tek kurum olma ünvanını taşıyor. Bu kalite anlayışıyla birlikte Sonomed’de tıbbi görüntüleme cihazlarında her yıl gerekli yenilemeler yapılarak teknolojik gelişmeler çok yakından takip ediliyor. Görüntüleme merkezleri listesinde bu uluslararası kalite anlayışı ve vizyoner bakış açısıyla öne çıkan merkezimizde, teknolojik açıdan çağını yakından takip eden görüntüleme cihazları yer alıyor. Sadece teknolojimizle değil, doktorlarımızın hassas yaklaşımı ve her adımlarını hasta yararını düşünerek atan tıbbi bakış açısıyla Sonomed yıllardır tıbbi görüntüleme alanında önemli bir marka olarak öne çıkıyor. Sonomed’de yapılan belli başlı tetkikleri ve incelemeleri buradan öğrenebilirsiniz.

  simdi_ara

  Teknoloji ve Tecrübe Bir Arada

  Anadolu Yakası görüntüleme merkezleri sıralamasında günden güne yükselen, hasta memnuniyetini gözeten ve uzman kadrosuyla kaliteli, şeffaf bilgi politikasını benimseyen merkezimizde, teşhis ve tanı hizmetlerimizi sizlere sunuyoruz. Uzun yıllardır mesleki tecrübeye sahip doktorlarımız tüm incelemeleri büyük bir hassasiyetle gerçekleştirerek rapor halinde sunuyorlar. Tıbbi görüntüleme ve laboratuvar alanında o merkezin sahip olduğu kalite belgeleri sonuçların güvenirliğine önemli bir etkide bulunduğundan; Sonomed bu konudaki çalışmalarını her zaman güncel tutmaktadır. Uluslararası Joint Commission International (JCI) tarafından Türkiye’de ilk ve tek “Altın Standart” onayına sahip olan tıbbi görüntüleme merkezi ve laboratuvarı ünvanını taşıyan Sonomed böylece kalite alanında Türkiye’yi uluslararası arenada da temsil etmektedir. Tüm hizmetlerimiz hakkında bilgi almak veya randevunuzu oluşturmak için bizi arayabilirsiniz.

  randevu_al