Allianz Kazançlı Kurum

 • Allianz ve Sonomed Arasındaki Allianz Kazançlı Kurum Anlaşması

  Sonomed Allianz Anlaşmalı Kurumlar listesinde yer almaktadır. Fakat bununla birlikte sınırlı sayıda kuruma verilen “Allianz Kazançlı Kurum” ünvanına da sahiptir.

  Allianz Ayakta Tedavi Kapsamındaki Sigortalılar için Sonomed'de Fark Ödemeden Yapmadan Nasıl İşlemlerinizi Gerçekleştireceğinizi Öğrenmek İster Misiniz?

  Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca ilgili bilgilendirmeyi okudum. Belirtilen kapsamda verilerimin işlenmesini kabul ediyorum.
  Ticari İletişim Aydınlatma Metni doğrultusunda, tarafıma tanıtım, bilgilendirme, pazarlama amacıyla ticari elektronik ileti gönderilmesini kabul ediyorum.

  Allianz Kazançlı Kurum Ne Demektir?

  Bu ünvana sahip allianz anlaşmalı kurumlar ile yapılacak olan tetkiklerin birçoğunda Allianz Ayakta Tedavi Sigorta Kapsamındaki Sigortalılar için fark ödemeye gerek kalmamaktadır. Sağlık harcamalarının her geçen gün arttığını düşünürsek Sonomed ve Allianz iş birliği ile gerçekleştirilen bu anlaşma sayesinde Allianz Sigorta kullanıcılarına önemli bir katkı sağlanmaktadır.

  Adres: Kadıköy Evlendirme Dairesi Karşısı, Fahrettin Kerim Gökay Cad. Ahsek Çıkmazı Sk. No:7 Sonomed Plaza Ziverbey-Kadıköy / İstanbul

  (Sonomed’e Ait Hastalar için Ayrılmış Otopark ve Vale Hizmeti Bulunmaktadır.)

  simdi_ara

  Sonomed Tıbbi Görüntüleme ve Laboratuvar Alanında Hangi Hizmetleri Veriyor?

  Sonomed, görüntüleme merkezi ve mr merkezi olmasının yanı sıra laboratuvar ve check up anlamında da tercih edilen bir kurumdur. 1992’den bu yana İstanbul Kadıköy’de hizmetlerini sürdüren Sonomed’de alanında değerli olarak görülen ve tıp dünyasında kabul görmüş doktorlar görev yapmaktadır. Bununla birlikte teknolojik cihazlar bakımından da tercih edilen bir kurum olmaktadır. Sonomed aşağıdaki hizmetleri sunmakta olup; Allianz anlaşmalı kurum olarak hangi tetkiklerde kazançlı kurum olarak yararlanabileceğinizi bize ulaşarak öğrenebilirsiniz.

  Sonomed Görüntüleme Merkezi Hizmetlerinden Bazılarını Şu Şekilde Sıralayabiliriz:

  MR (Manyetik Rezonans) İle Yapılan Çekimler,

  256 Kesit Tomografi Tetkikleri ( Beyin BT, Toraks BT gibi)

  Tam Saha Dijital Mamografi

  256 Kesit BT Koroner Anjiyografi

  Kemik Yoğunluğu Ölçümü

  Nükleer Tıp Sintigrafi

  Ultrason İncelemeleri

  Renkli Doppler Ultrasonografi

  Dijital Röntgen

  Kardiyak MR

  Panoromik Diş Röntgeni

  Tiroid Biyopsisi,

  Prostat Biyopsisi

  Tıbbi Laboratuvar

  Nükleer Tıp (Sintigrafi)

  Check Up